Bitcoin Bar 1.1 – for MacOS Download
General Information:
| Name | Bitcoin Bar 1.1 |
| Version | v1.1 |
| Size | 8.3 GB |
| Category | Finance |
Bitcoin Bar 1.1 MAS
Bitcoin Bar 1.1 menu bar application will keep you up to date on Bitcoin prices in 31 different currencies.
Choose from several different update intervals and add your wallet holdings to keep track of your personal value in any supported currency.
Bitcoin Bar also features historical data for the last hour, last 24 hours, and the last 7 days!
You may Like: Adobe Prelude 2020 v9.0.2
Screenshots:


System Requirements:
| Requirement | Details |
| Operating System | macOS 10.15 (Catalina) or later |
| Processor | Intel processor or Apple silicon (M1/M2) via Rosetta 2 |
| RAM | 4 GB minimum (8 GB recommended) |
| Hard Disk Space | 2.75 GB of available hard-disk space |
| Alternative Link! | 🧲 Download Torrent |
The post Bitcoin Bar 1.1 – for MacOS Download appeared first on Mac Torrents.
from Mac Torrents https://ift.tt/NTqMU4H
via IFTTT
Comments
Post a Comment