UK Salary Calculator 4.3 – for MacOS Download
General Information:
| Name | UK Salary Calculator |
| Version | v4.3 |
| Size | 8.3 GB |
| Category | Finance |
UK Salary Calculator 4.3 macOS
UK Salary Calculator 4.3 for macOS provides a simple numerical and graphical breakdown of your income. It is intended for use by residents (or prospective residents) of the United Kingdom. Companion iOS app also available.
Screenshots:


System Requirements:
| Requirement | Details |
| Operating System | macOS 10.15 (Catalina) or later |
| Processor | Intel processor or Apple silicon (M1/M2) via Rosetta 2 |
| RAM | 4 GB minimum (8 GB recommended) |
| Hard Disk Space | 2.75 GB of available hard-disk space |
| Alternative Link! | 🧲 Download Torrent |
The post UK Salary Calculator 4.3 – for MacOS Download appeared first on Mac Torrents.
from Mac Torrents https://ift.tt/fFrMWYS
via IFTTT
Comments
Post a Comment